ما در این سایت بهترین و آموزنده ترین مقالات را در زمینه های مرتبط با اتوماسیون صنعتی ارائه می نماییم

مطلب، مقاله پایان نامه های مرتبط، فیلم و عکس و از همه  مهمتر تجربه های کاری را می توانید با نام خودتان در این سایت منتشر نمایید . لازم نیست نویسنده باشید ! فقط مطلب خود را با ما به اشتراک بگذارید، تیم تحریریه ما با شما تماس گرفته و با شما یک مطلب را تبدیل به مقاله می نماید .

ما در صدد هستیم مرجعی برای تمامی علاقه مندان به حوزه اتوماسیون صنعتی باشیم !

تیم تحریره ما همچنین آمادگی دارد مقاله های دلخواه و درخواستی شما را هم در این سایت منتشر نماید . پس اگر به دنبال دانستن در رابطه با مطلب خواصی هستید آن را با تحریریه در میان بگذارید .

مقالات
نحوه سرچ پیشرفته در گوگل (Advanced search)

نحوه سرچ پیشرفته در گوگل (Advanced search)

سرچ حرفه ای در گوگل و یا جستجوی پیشرفته گوگل فارسی به معنای یافتن نتایج با دقت در کمترین زمان است. واقعیت این است که اگر روش اصولی و میان بر سرچ حرفه ای در گوگل را بلد باشید هدفتان هر چه که باشد از سرچ در نام وب سایت ها گرفته تا در متن صفحات تا کلمات کلیدی را به راحتی و سرعت پیدا خواهید کرد .
برق سه فاز

برق سه فاز

در مهندسی برق، سیستمهای قدرت سه‌فاز، دست‌کم سه هادی دارند که حامل جریان‌های متناوبی (AC) هستند که ۲π/۳ رادیان یا ۱۲۰ درجه، اختلاف فاز دارند. برق تولیدشده در نیروگاه‌های برق، سه‌فاز است، زیرا با ژنراتورهای سه‌فاز تولید می شود.
HMI چیست ؟

HMI چیست ؟

HMI مخفف عبارت Human Machine Interface است و به معنای واسطه بین انسان و ماشین می باشد. از آن برای مانیتور کردن و مشاهده پارامترهای دستگاههای صنعتی مثل PLC و اینورتر و.... استفاده می شود HMIدر واقع یک مانیتور LCD است که می توان آن را برنامه ریزی نمود و همچنین به کمک آن می توان پارامترهای مختلف را تغییرداد و سیستم را کنترل نمود.
7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
 • شماره های تماس: 

   02188752365 
    02188731721 
   02188174830 
   02188530942
   

  تلفن همراه و  واتساپ :  
  09033997760 
   09192257760 

 • info@shamimsanat.com
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ