ما در این سایت بهترین و آموزنده ترین مقالات را در زمینه های مرتبط با اتوماسیون صنعتی ارائه می نماییم

مطلب، مقاله پایان نامه های مرتبط، فیلم و عکس و از همه  مهمتر تجربه های کاری را می توانید با نام خودتان در این سایت منتشر نمایید . لازم نیست نویسنده باشید ! فقط مطلب خود را با ما به اشتراک بگذارید، تیم تحریریه ما با شما تماس گرفته و با شما یک مطلب را تبدیل به مقاله می نماید .

ما در صدد هستیم مرجعی برای تمامی علاقه مندان به حوزه اتوماسیون صنعتی باشیم !

تیم تحریره ما همچنین آمادگی دارد مقاله های دلخواه و درخواستی شما را هم در این سایت منتشر نماید . پس اگر به دنبال دانستن در رابطه با مطلب خواصی هستید آن را با تحریریه در میان بگذارید .

مقالات
تنظیمات ترنسمیتر فشار در اینورتر

تنظیمات ترنسمیتر فشار در اینورتر

برای نصب ترنسمیتر فشار برای پمپ های آب در اینورتر های نئو تنظیماته مخصوص وجود دارد برای انجام این تنظیمات به شرح زیر عمل میکنیم:
تزریق ترمز DC در اینورتر سری NE900وNE90

تزریق ترمز DC در اینورتر سری NE900وNE90

تزریق DC معمولاً برای متوقف کردن موتور در حال کار و یا در زمان استارت استفاده می شود. درروش توقف موتور با تزریق ولتاژ DC به این صورت است که یک ولتاژ DC را به سیم پیچ استاتور موتور تزریق می کنند تا یک میدان مغناطیسی ثابت در فاصله هوایی موتور ایجاد شود.این کار را می توان با وصل کردن دو تا از فازهای الکتروموتور به ولتاژ DC انجام داد و مقدار جریان آن باید حداکثر به اندازه جریان بی باری موتور یا جریان تحریک (فرایند تولید یک میدان مغناطیسی با استفاده از یک جریان الکتریکی را تحریک می گویند) باشد. ترم
چوک چیست؟

چوک چیست؟

چوک ، یک ترانس یک به یک است که به مدار ورودی یا خروجی اینورتر متصل می شود. این قطعه با عبور جریان از آن یک میدان مغناطیسی تشکیل می دهد و هنگامی که جریان افزایش می یابد، افزایش جریان را با تولید ولتاژ یا emf در مقابل آن محدود می کند. این کار از اینورتر در برابر ضربه های ناخواسته، گذرا و هارمونیک ها محافظت می کند. چوک در سمت ورودی یا خروجی اینورتر استفاده می شود.
7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
 • شماره های تماس: 

   02188752365 
    02188731721 
   02188174830 
   02188530942
   

  تلفن همراه و  واتساپ :  
  09033997760 
   09192257760 

 • info@shamimsanat.com
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ