ما در این سایت بهترین و آموزنده ترین مقالات را در زمینه های مرتبط با اتوماسیون صنعتی ارائه می نماییم

مطلب، مقاله پایان نامه های مرتبط، فیلم و عکس و از همه  مهمتر تجربه های کاری را می توانید با نام خودتان در این سایت منتشر نمایید . لازم نیست نویسنده باشید ! فقط مطلب خود را با ما به اشتراک بگذارید، تیم تحریریه ما با شما تماس گرفته و با شما یک مطلب را تبدیل به مقاله می نماید .

ما در صدد هستیم مرجعی برای تمامی علاقه مندان به حوزه اتوماسیون صنعتی باشیم !

تیم تحریره ما همچنین آمادگی دارد مقاله های دلخواه و درخواستی شما را هم در این سایت منتشر نماید . پس اگر به دنبال دانستن در رابطه با مطلب خواصی هستید آن را با تحریریه در میان بگذارید .

مقالات
کاربرد اینورتر در تنور نانوایی و صنعت نان

کاربرد اینورتر در تنور نانوایی و صنعت نان

امروزه تنورهای نانوایی های لواش ، سنگک، تافتون و... برای کنترل میزان زمان پخت نان از اینورتر استفاده می کنند ، ما در این مقاله به توضیح کاربرد اینورتر در تنورهای نانوایی برای پخت نان میپردازیم ....
نحوه سرچ پیشرفته در گوگل (Advanced search)

نحوه سرچ پیشرفته در گوگل (Advanced search)

سرچ حرفه ای در گوگل و یا جستجوی پیشرفته گوگل فارسی به معنای یافتن نتایج با دقت در کمترین زمان است. واقعیت این است که اگر روش اصولی و میان بر سرچ حرفه ای در گوگل را بلد باشید هدفتان هر چه که باشد از سرچ در نام وب سایت ها گرفته تا در متن صفحات تا کلمات کلیدی را به راحتی و سرعت پیدا خواهید کرد .
برق سه فاز

برق سه فاز

در مهندسی برق، سیستمهای قدرت سه‌فاز، دست‌کم سه هادی دارند که حامل جریان‌های متناوبی (AC) هستند که ۲π/۳ رادیان یا ۱۲۰ درجه، اختلاف فاز دارند. برق تولیدشده در نیروگاه‌های برق، سه‌فاز است، زیرا با ژنراتورهای سه‌فاز تولید می شود.
7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
 • شماره های تماس: 

   02188752365 
    02188731721 
   02188174830 
   02188530942
   

  تلفن همراه و  واتساپ :  
  09033997760 
   09192257760 

 • info@shamimsanat.com
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ